IščiIšči  KazaloKazalo  Latest imagesLatest images  Registriraj seRegistriraj se  PrijavaPrijava  


Forum boste sedaj našli na sledečem naslovu: KLIK!

Share

 obvestilo #3


jonathan miles

number of posts : 864
with us since : 26/06/2015
face claim : diego barrueco
relationship status : ily single life

jonathan miles

i'm the cause of everything


obvestilo #3 Empty
obvestilo #3 EmptyČet Sep 10, 2015 5:27 pm #1

obvestilo #3

recimo, da je tole naše tretje forumsko obvestilo. opravičiti se moram v imenu obeh admink zaradi najine odsotnosti, saj se je, tako kot vam, tudi nama začela šola. sama sem v zadnjem letniku srednje šole, kar pomeni, da se moram potruditi in urediti vse ocene preden pride na vrsto matura, soadminki pa so se nažalost že začeli testi in spraševanja, zato tudi nobena on naju nima pretirano veliko časa. sama se bom potrudila obiskati forum vsak dan zdaj, ko je mimo ta valj prilagajanja na nov razred in urnik, za soadminko pa ne morem trditi kdaj bo nazaj.
now that the rant's over, če me kdaj nujno potrebujete(če čakate na sprejem lika, odprtje sobe/development boarda, imate samo kakšno vprašanje) mi prosim pišite zasebno sporočilo, saj v tem primeru dobim mail in pridem na forum takoj, ko je to možno.
še enkrat pa se opravičujem za tole najino izginotje, ampak smo verjetno kar vsi na istem  obvestilo #3 2320018993
Nazaj na vrh Go down
https://lostinthelight.slovenianforum.com
 
obvestilo #3
Poglej prejšnjo temo Poglej naslednjo temo Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» obvestilo #1
» obvestilo #2

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
lost in the light :: I'm lost in the light :: info center :: announcements-